ŞİRKET PROFİLİ

PLANLAMA VE ÜRETİM

Ecem Otomotiv bünyesinde müşteri taleplerine göre kaliteden ödün vermeden talep edilen zamanda, düzenli ve doğru bir üretim planlama yapılmaktadır. Yapılan tüm üretim proseslerinin planlaması ve takibi bu bölüme aittir.

Üretim hattında sıcak pres, soğuk şekillendirme, hamurhane, kumlama, kemosil ,CNC dik işlem ve temizleme bölümlerini barındıran Ecem Otomotiv bünyesinde çalışan tecrübeli ve dinamik personeli ile üretimini yapmaktadır.

AR-GE

Otomotiv Sektöründeki yenilikleri devamlı takip eden Ecem Otomotiv kendi bünyesinde devamlı olarak yapılacak yatırımları araştırmaktadır. Sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda ürün grubuna yeni ürünler katarak gelişmeye devam etmektedir.

Değişen piyasa koşullarını ve sektörel hareketleri etkili bir şekilde izleyen Ecem Otomotiv, yenilikleri butik fabrika yapısını bozmadan kendi bünyesinde özümseyerek gerçekleştirmektedir.

TASARIM VE KALIPHANE

Tüm ürünlerin 3 boyutlu tasarımlarını yapabilen ECEM Otomotiv, ürünlerin kalıplarını kendi bünyesinde yapabilmektedir.

Sahip olduğu CNC makineleri ile yedek parça sektörünün ihtiyaç duyduğu kalıpları yapabilen ve üretimdeki her türlü kalıp arızalarına müdahale edebilen Ecem Otomotiv üretimde kalitesini devamlı korumaktadır.

KALİTE KONTROL

“Güvenilir Tedarikçi” olma sloganının en önemli noktası olan kalite için tüm ürünleri devamlı olarak kontrol eden kalite kontrol bölümü üretimi devamlı denetlemektedir.

Belirlenen standartlara uygun olmayan hiçbir ürün müşteriye gönderilmez.

Ürünlerde kullanılan kauçuk hamurların sertlik ve deformasyon testleri üretilen tüm ürünlerde devamlı olarak kontrol edilmektedir.

PAKETLEME & DEPO

Ecem bünyesinde üretilen tüm ürünler yapılan kontrollerden sonra özenle paketlenip uygun şartlarda depolanırlar.